Zaloguj się, aby dokonać zakupu

Tornister DeLune (3-121)

Więcej widoków

Tornister DeLune (3-121)

Dostępność: W magazynie

TORNISTER
Opis

Szczegóły

Tornister kasetonowy rozkładany dla najmłodszych uczniów,

Bardzo ładny, niepowtarzalny i funkcjonalny tornister dla najmłodszego ucznia,

Tornister po rozsunięciu suwaków do końca rozkłada się na płasko, jak siatka prostopadłościanu, ułatwiając utrzymanie czystości w dziecięcym plecaku i ewentualne wyczyszczenie wewnętrznych powierzchni.

Przestrzeń tornistra została zaplanowana wg systemu organizacji przedmiotów «Open access», co ułatwia ułożyć szkolne akcesoria małego ucznia.

W głównej przestrzeni tornistra, od strony tylnej ścianki mieszczą się dwie przegrody wykonane z transparentnego tworzywa sztucznego, kieszonki z siateczki oraz guma, tworząca dodatkową zakładkę,za którą można umieścić np. zeszyty, by nie fruwały po tornistrze i mały uczeń z łatwością mógł je odnaleźć. Z boku znajduje się otwarta kieszonka z tkaniny, a nad nią karabińczyk na klucze, kluczyki czy też inne potrzebne przedmioty. Od strony przedniej ścianki znajduje się otwarta kieszeń z siatki z gumką.

Na klapie znajduje się kieszonka przezroczysta na wizytówkę dziecka lub np. plan lekcji. W przedniej kieszeni tornistra znajduje się organizer na długopisy,ołówki, legitymację szkolną i drobne pieniążki na zakupy w szkolnym sklepiku.Po bokach znajdują się zasuwane kieszonki.
Tornister jest bardzo starannie wykonany z dobrej jakości materiałów, z dbałością o bezpieczeństwo, wygodę i zdrowie dzieci.
1. Wysokiej jakości zamki błyskawiczne firmy « YKK »,będącej jednym z liderów w branży.
2.Miękka, przyjemna i wygodna dla dziecka rączka tornistra oraz dodatkowo uchwyt z taśmy do zawieszenia tornistra na szkolnym stoliku.
3.Masujące,miękkie szelki w celu obniżenia obciązenia ramion dziecka.
4. Ergonomiczna konstrukcja pleców tornistra zgodna z wszystkimi potrzebami anatomicznymi.
5. Pas piersiowy stabilizujący tornister na ramionach dziecka.
6. Pas biodrowy
7.Elementy odblaskowe umieszczone na przedniej, tylnej i bocznej powierzchni tornistra.
8.Podłużne nóżki wykonane z tworzywa sztucznego pod spodem tornistra, ułatwiające dziecku stabilne postawienie tornistra.
9.Dodatkowe przeszycia wzmacniające w miejscach największego obciążenia tornistra.

Lżejszy szkielet konstrukcyjny tornistra został wykonany w nowoczesnej technologii gwarantującej prawidłowy ergonomiczny kształt. Szkielet tornistra tak wykonany nie deformuje się pod wpływem obciążenia oraz równomiernie rozkłada ciężar po całej powierzchni tornistra.

Życzymy sukcesów w szkole!

Recenzje

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.